Розклад занять в групах та секціях

Увага! У розкладі можливі раптові зміни, будь ласка, уточнюйте розклад занять по телефону!

Фітнес на Північній Салтовці (Героїв Праці)

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
08:00 - 09:00
Цигун
08:00
09:00
Віталій
Цигун
08:00
09:00
Віталій
09:00 - 10:00
Пілатес
09:00
10:00
Елла


TRX
09:00
10:00
Світлана
TRXЗал 3
TRX
09:00
10:00
Світлана
TRXЗал 3

Йога
09:00
10:00
Владислав
ЙогаЗал 2
Пілатес
09:00
10:00
Елла


TRX
09:00
10:00
Світлана
TRXЗал 3
TRX
09:00
10:00
Світлана
TRXЗал 3

Йога
09:00
10:00
Владислав
ЙогаЗал 2
Пілатес
09:00
10:00
Елла


TRX
09:00
10:00
Світлана
TRXЗал 3
TRX
09:00
10:00
Світлана
TRXЗал 3
10:00 - 11:00
Фітнес Мікс
10:00
11:00
Світлана

11:00 - 12:00
Йога
11:00
12:00
Владислав
ЙогаЗал 2
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00


18:00 - 19:00





19:00 - 20:00
Пілатес
19:00
20:00
Елла

Йога
19:00
20:00
Владислав
ЙогаЗал 1
Фітнес Мікс
19:00
20:00
Світлана

Зумба
19:00
20:00
Яна
ЗумбаЗал 1
Пілатес
19:00
20:00
Елла
Фітнес Мікс
19:00
20:00
Світлана

Зумба
19:00
20:00
Яна
ЗумбаЗал 1
Пілатес
19:00
20:00
Елла

Йога
19:00
20:00
Владислав
ЙогаЗал 1
20:00 - 21:00
TRX
20:00
21:00
Світлана
TRXЗал 3

Зумба
20:00
21:00
Аня
ЗумбаЗал 1

TRX
20:00
21:00
Світлана
TRXЗал 3

TRX
20:00
21:00
Світлана
TRXЗал 3

Зумба
20:00
21:00
Аня
ЗумбаЗал 1

TRX
20:00
21:00
Світлана
TRXЗал 3

TRX
20:00
21:00
Світлана
TRXЗал 3

Зумба
20:00
21:00
Аня
ЗумбаЗал 1

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
10:00 - 11:00
Фітнес Мікс
10:00
11:00
Світлана
18:00 - 19:00


19:00 - 20:00
Фітнес Мікс
19:00
20:00
Світлана
Фітнес Мікс
19:00
20:00
Світлана
20:00 - 21:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
10:00 - 11:00
20:00 - 21:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
09:00 - 10:00
Пілатес
09:00
10:00
Елла
Пілатес
09:00
10:00
Елла
Пілатес
09:00
10:00
Елла
19:00 - 20:00
Пілатес
19:00
20:00
Елла
Пілатес
19:00
20:00
Елла
Пілатес
19:00
20:00
Елла

Понеділок

Середа

П’ятниця

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
09:00 - 10:00
Стретчинг-Пілатес
09:00
10:00
Тетяна
Стретчинг-Пілатес
09:00
10:00
Тетяна
Стретчинг-Пілатес
09:00
10:00
Тетяна

Понеділок

Середа

П’ятниця

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
09:00 - 10:00
TRX
09:00
10:00
Світлана
TRXЗал 3
TRX
09:00
10:00
Світлана
TRXЗал 3
TRX
09:00
10:00
Світлана
TRXЗал 3
TRX
09:00
10:00
Світлана
TRXЗал 3
TRX
09:00
10:00
Світлана
TRXЗал 3
TRX
09:00
10:00
Світлана
TRXЗал 3
20:00 - 21:00
TRX
20:00
21:00
Світлана
TRXЗал 3
TRX
20:00
21:00
Світлана
TRXЗал 3
TRX
20:00
21:00
Світлана
TRXЗал 3
TRX
20:00
21:00
Світлана
TRXЗал 3
TRX
20:00
21:00
Світлана
TRXЗал 3

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
09:00 - 10:00
Йога
09:00
10:00
Владислав
ЙогаЗал 2
Йога
09:00
10:00
Владислав
ЙогаЗал 2
11:00 - 12:00
Йога
11:00
12:00
Владислав
ЙогаЗал 2
19:00 - 20:00
Йога
19:00
20:00
Владислав
ЙогаЗал 1
Йога
19:00
20:00
Владислав
ЙогаЗал 1

Понеділок

Вівторок

Четвер

П’ятниця

Субота

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
19:00 - 20:00
Зумба
19:00
20:00
Яна
ЗумбаЗал 1
Зумба
19:00
20:00
Яна
ЗумбаЗал 1
20:00 - 21:00
Зумба
20:00
21:00
Аня
ЗумбаЗал 1
Зумба
20:00
21:00
Аня
ЗумбаЗал 1
Зумба
20:00
21:00
Аня
ЗумбаЗал 1

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
08:00 - 09:00
Цигун
08:00
09:00
Віталій
Цигун
08:00
09:00
Віталій

Вівторок

Четвер

No classes available!

Зал єдиноборств на Північній Салтовці (Героїв Праці)

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
11:00 - 12:00
Вільна боротьба
11:00
12:30
Володимир Грінченко
12:00 - 13:00
16:00 - 17:00
Карате (4-7 років)
16:00
17:00
Олександр Шелест
Бокс дитячій
16:30
17:30
Віталій Півоваров

Бокс дорослий
17:30
19:00
Віталій Півоваров
Карате (4-7 років)
16:00
17:00
Олександр Шелест
Бокс дитячій
16:30
17:30
Віталій Півоваров

Бокс дорослий
17:30
19:00
Віталій Півоваров
Карате (4-7 років)
16:00
17:00
Олександр Шелест
17:00 - 18:00
Карате-До (8-12 років)
17:00
18:30
Олександр Шелест

Кікбоксінг дитячій
18:00
19:00
Іван Дудяк
Карате-До (8-12 років)
17:00
18:30
Олександр Шелест

Кікбоксінг дитячій
18:00
19:00
Іван Дудяк
Карате-До (8-12 років)
17:00
18:30
Олександр Шелест

Кікбоксінг дитячій
18:00
19:00
Іван Дудяк
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Кікбоксінг дорослий
19:00
20:30
Іван Дудяк
Вільна боротьба
19:00
20:30
Володимир Грінченко

Бокс дорослий
20:00
21:30
Влад
Кікбоксінг дорослий
19:00
20:30
Іван Дудяк
Вільна боротьба
19:00
20:30
Володимир Грінченко

Бокс дорослий
20:00
21:30
Влад
Кікбоксінг дорослий
19:00
20:30
Іван Дудяк
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
16:00 - 17:00
Бокс дитячій
16:30
17:30
Віталій Півоваров

Бокс дорослий
17:30
19:00
Віталій Півоваров
Бокс дитячій
16:30
17:30
Віталій Півоваров

Бокс дорослий
17:30
19:00
Віталій Півоваров
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
20:00 - 21:00
Бокс дорослий
20:00
21:30
Влад
Бокс дорослий
20:00
21:30
Влад
21:00 - 22:00

Вівторок

Четвер

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
16:00 - 17:00
Карате (4-7 років)
16:00
17:00
Олександр Шелест
Карате (4-7 років)
16:00
17:00
Олександр Шелест
Карате (4-7 років)
16:00
17:00
Олександр Шелест
17:00 - 18:00
Карате-До (8-12 років)
17:00
18:30
Олександр Шелест
Карате-До (8-12 років)
17:00
18:30
Олександр Шелест
Карате-До (8-12 років)
17:00
18:30
Олександр Шелест
18:00 - 19:00

Понеділок

Середа

П’ятниця

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
18:00 - 19:00
Кікбоксінг дитячій
18:00
19:00
Іван Дудяк
Кікбоксінг дитячій
18:00
19:00
Іван Дудяк
Кікбоксінг дитячій
18:00
19:00
Іван Дудяк
19:00 - 20:00
Кікбоксінг дорослий
19:00
20:30
Іван Дудяк
Кікбоксінг дорослий
19:00
20:30
Іван Дудяк
Кікбоксінг дорослий
19:00
20:30
Іван Дудяк
20:00 - 21:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
11:00 - 12:00
Вільна боротьба
11:00
12:30
Володимир Грінченко
12:00 - 13:00
19:00 - 20:00
Вільна боротьба
19:00
20:30
Володимир Грінченко
Вільна боротьба
19:00
20:30
Володимир Грінченко
20:00 - 21:00

Вівторок

Четвер

Субота

No classes available!